Bloger-profile

Проект музейно-освітнього простору на базі колишньої Земської школи у селі Нескучне Донецької області

17 березня 2021 року відбулася презентація музейно-освітнього простору на базі колишньої Земської школи у селі Нескучне Донецької області. Школа була побудована у 1895 році як пам’ятник видатному педагогу М.О. Корфу. Протягом кількох років на її базі проходили певні активності, організовані музеєм-садибою В. І. Немировича-Данченка та М. О. Корфа. «Будівля досі зберіглася в доволі хорошому стані. У […]

музей трудовоЇ слави

Кіровоградська обл.
с. Комишувате

ЗА/С ХiД

Вова Воротньов здолав пішки шлях близько тисячі кілометрів (відстань між західноукраїнським Львівсько-Волинським кам’яновугільним басейном та східноукраїнським Донбасом), маніфестуючи, таким чином, єдність країни і звертаючись до об’єктивої схожості цих промислових регіонів.
Такий спосіб пересування передбачав оптимальну швидкість для фіксування та осмислення довкілля. Вуглина з шахти “Великомостівська”, яку він приніс з Червонограда на Луганщину 1 червня була передана у Лисичанський міський краєзнавчий музей.

“порцеляна з фондiв музею”

Каталого колекції порцеляни з фондів дружківського історико-художнього музею

Збереження для нащадкIв колекцIЇ Народного костюму Новоайдарщини

Новоайдарський районний краєзнавчий музей зберігає, досліджує та презентує культурну спадщину етнічного складу населення Новоайдарщини у вигляді унікальної, єдиної у своєму роді автентичної колекції народного костюму Новоайдарщини кін. ХІХ – поч. ХХ ст..

Лисичанський мiський краєзнавчий музей

Луганська обл.
м. Лисичанськ
вул. Перемоги, 94

ЖОвта лiнiя

Проект «Жовта Лінія» – це документація об’єктів архітектурної та монументально-декоративної спадщини XIX-XX століття на території Донецької та Луганської областей.

Тиманiвський художнiй музей iм. Тараса Шевченка

Вінницька обл.
с. Тиманівка
вул. Незалежності

Тиманiвський музей iсторiї села

Вінницька обл.
с. Тиманівка
вул. Незалежності

ТиманiВський музей О. В. Суворова

Вінницька обл.
с. Тиманівка
вул. Незалежності

[/um_show_content]